سیمای جامعه (آرامش)
سرگرم امروزیم،امیدبه فردا داریم وباز فردا این قصه تکرار می شود... 

 

آقاي ماسارو ايموتو محقق خلاق ژاپني تحقيقاتي در مورد انرژي هاي روحي انسان ، باورها ، كلمات ، افكار و موسيقي بر روي ساختارمولكولي آب انجام داده و نتيجه اين تحقيقات را در كتابي بنام« پيام آب » (The Message from water)منتشر نموده است . 

 دو نوع آزمايش توسط آقاي ايموتو انجام گرفته است . در نوع اول وي با قرار دادن يك بطري آب مابين دو بلندگو ، بمدت چند ساعت مولكولهاي آب راتحت تأثير امواج موسيقي و يا دعا و غيره قرار داده و سپس آنرا منجمد نموده و از ساختمان كريستالي تشكيل شده تصويربرداري نموده است.

در نوع دوم وي لغات و جملات مختلفي را روي كاغذ تايپ نموده و آنرا برروي يك بطري محتوي آب چسبانيده و پس از گذشت يك شب از مولكولهاي حاصل از انجماد آب مذكور تصويربرداري نموده است.

تصاوير گرفته شده توسط وي نشان مي دهد كه مولكولهاي آب بطور وا ضح به موسيقي و دعا و ارتعاشات حاصل از افكار و نوشته هاي مختلف عكس العمل نشان داده و مواردي همچون موسيقي ناهنجار و گفته ها و نوشته هاي پليد و ناپاك تأثيرات بسيار منفي در توازن ساختار مولكولي كريستالهاي آب ايجاد مي كنند.

اين تحقيقات نشاندهنده نقش بسيار مثبت دعا و ذكر و افكار و جملات محبت آميز در فرم گيري ساختار كريستال هاي حاصل از انجماد آب مي باشد.

با توجه به اينكه آب عامل اصل حيات بوده و هفتاد درصد از بدن انسان را نيز تشكيل مي دهد ، عكس العمل وجود انسان به موارد فوق الذكر نيز امري پيش بيني شده تلقي مي گردد
[ جمعه بیست و هشتم مرداد ۱۳۹۰ ] [ ] [ سیدمحمدعلی موسوی ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

خدا را شکر بعد از برطرف شدن اختلال در بلاگفا که بیش از یکماه طول کشید خدمت رسیدم هرچند نوشته هایم از بهمن 92 به این طرف موجود نمی باشد که امیدوارم بزودی با حل کامل مشکل ،تمام مطالب وبلاگ قابل استفاده باشد . ازاینکه همچون گذشته همراهی داریدمتشکرم
امکانات وب
p>